Balotelli poza kadrą Włoch na mecze eliminacyjne

Autor: Michał Nowacki | 05.10.2014 09:57 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

W sierpniu Mario Balotelli zdecydował się związać z Liverpoolem, ale nie prezentuje on wysokiej formy strzeleckiej. Do tej pory dla „The Reds” zdobył jedną bramkę i Antonio Conte zdecydował się go nie powoływać do reprezentacji Włoch na dwa najbliższe mecze eliminacyjne.

Niespodziewanie znalazło się miejsce dla napastnika Southampton i to Graziano Pelle zajmie miejsce Włocha w szerokiej kadrze. W Pucharze Świata Mario Balotelli dostał zbyt dużo żółtych kartek i nie mógł zagrać z Norwegią.

Były gracz Milanu w lecie przeniósł się za 20 milionów euro do Liverpoolu, w siedmiu spotkaniach zanotował tylko jedno trafienie. Dla porównania Graziano Pelle także zmienił barwy klubowe zostawiając Feyenoord Rotterdam i przenosząc się do Southampton. Dla „Świętych” w ośmiu meczach zanotował aż pięć bramek i to 29-latek zagra w kadrze narodowej. Dla zawodnika będzie to okazja na debiut w seniorskiej reprezentacji.

Włosi po wygraniu z Norwegią 2:0 są liderem grupy, 10 października zagrają na wyjeździe z Azerbejdżanem, zaś trzy dni później zmierzą się z Maltą.

Czytaj więcej o: Liverpool FC, Anglia, Włochy, Trenerzy, Antonio Conte, Mario Balotelli, Southampton, Euro 2016

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze