Iturraspe: Ronaldo jest z innej planety

Autor: Robert Kobierowski | 06.10.2014 15:34 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Pomocnik Basków po porażce z Realem Madryt 0:5 przyznał, że jest pod wrażeniem skuteczności Portugalczyka w obecnym sezonie La Liga.

Ander Iturraspe stwierdził, że Cristiano Ronaldo "musi pochodzić z innej planety" skoro strzelił trzeciego hat-tricka w meczu z Bilbao w ostatnich czterech meczach w lidze.

 - Cristiano Ronaldo to gracz z całkowicie innego poziomu, on musi pochodzić z innej planety - mówił po spotkaniu Hiszpan

Zawodnik Bilbao powiedział też, że nie było żadnych nieprzyjemności w związku z incydentem obu piłkarzy sprzed roku, gdy Portugalczyk został wyrzucony z boiska.

 - Pomimo tego co stało się rok temu przywitałem się z Cristiano normalnie. To piłka nożna i wszyscy wiemy, że takie sytuacje czasami się zdarzają. Mamy do siebie szacunek, nie było żadnych problemów.

Iturraspe przyznał również, że Athletic cały czas mocno odczuwa stratę Andera Herrery, który latem odszedł do Manchesteru United.

 - On spędził z nami trzy lata i stał się kluczowym graczem dla Bilbao. Jest świetnym kolegą, ale nie ma go już z nami. Mamy teraz innych świetnych zawodników, na których musimy polegać. - zakończył Bask

Czytaj więcej o: Manchester United, Real Madryt, Hiszpania, Cristiano Ronaldo, Athletic Bilbao, Ander Herrera, Ander Iturraspe

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze