„Hazard dla Chelsea jest jak Messi dla Barcelony”

Autor: Michał Nowacki | 07.10.2014 17:39 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Pomocnik Chelsea Londyn, Cesc Fàbregas uważa, że Eden Hazard jest tak samo ważnym piłkarzem w klubie jak Lionel Messi w Barcelonie. Reprezentant Belgii w meczu z Arsenalem Londyn wywalczył rzut karny, zaś po chwili zamienił go na bramkę w pojedynku z Wojciechem Szczęsnym.

Hiszpan latem zdecydował się wrócić do Anglii i jako były zawodnik Arsenalu Londyn miał trzy różne opcje w tym kraju, ale wybrał „The Blues”. Zdaniem pomocnika to była najlepsza oferta, którą mógł wybrać i właśnie dlatego się na nią zdecydował.

Przez trzy ostatnie sezony Cesc Fàbregas grał u boku Lionela Messiego w Barcelonie, więc doskonale wie jak wielki wpływ Argentyńczyk ma na grę „Blaugrany”. Tak samo Eden Hazard robi wielką różnicę, gdy tylko jest na boisku w koszulce stołecznego klubu.

– Jest u nas związek pomiędzy linią pomocy i atakiem, Eden Hazard jest jak Messi dla Barcelony. Belg będąc na boisku robi wielką różnicę. Mamy młody zespół i jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni do przyszłości – rzekł Cesc Fàbregas.

– Zawsze grałem w wielkich klubach, gdzie mogłem odnosić sukcesy. Pod koniec ubiegłego sezonu uznałem, że Chelsea Londyn będzie najlepszą z opcji. Zawsze myślałem o powrocie do Anglii, rozmawiałem z Mourinho i zrealizowanie tego transferu uznałem za najlepsze rozwiązanie. Wszystko zorganizował mój agent, spotkaliśmy się z Mourinho osobiście. Portugalczyk okazał mi wielki szacunek i szybko mnie przekonał, że właściwie robię – dodał Hiszpan.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, FC Barcelona, Anglia, Hiszpania, Jose Mourinho, Transfery, Trenerzy, Eden Hazard, Lionel Messi, Cesc Fabregas

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze