Hummelsowi najbliżej do Arsenalu!

Autor: Kacper Chwedoruk | 16.10.2014 09:25 | komentarzy: 12 | kategoria: News |

Angielskie i niemieckie media są zgodne. Mats Hummels po zakończeniu obecnego sezonu zamieni Borussię Dortmund na Arsenal Londyn.

Takie doniesienia są lekkim zaskoczeniem, bowiem już spory czas w wyścigu o stopera prowadził Manchester United. Wydaje się jednak, że teraz wszystko się zmieniło i Mats Hummels wzmocni kadrę Arsenalu. Arsene Wenger na gwałt potrzebuje klasowego środkowego obrońcy, ponieważ brakuje takiego w składzie „Kanonierów”. Jeżeli uda się sprowadzić Niemca na Emirates Stadium, to najprawdopodobniej stworzy on duet stoperów z Laurentem Koscielnym. Arsenal miałby wyłożyć za mistrza świata z Brazylii 32 miliony funtów.

Ściągniecie Hummelsa na pewno nie będzie takie proste z dwóch powodów. Borussia nie ma zamiaru się go pozbywać, jak również „Czerwone Diabły” nie przestaną się o niego starać. W związku z tym, latem przyszłego roku możemy być świadkami kolejnej długiej i niezwykle pasjonującej sagi transferowej.

Już przed rozpoczęciem tego sezonu wiele klubów starało się o pozyskanie stopera wicemistrzów Niemiec. Były to przede wszystkim Barcelona i Manchester United, ale Paris Saint-Germain również było zainteresowane kupnem Hummelsa. Wszystkie spekulacje rozwiał sam piłkarz, który postanowił pozostać na jeszcze co najmniej jeden rok w Borussii.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, FC Barcelona, Manchester United, Anglia, Hiszpania, Francja , Niemcy, Borussia Dortmund, Paris Saint-Germain, Mats Hummels

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (12)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze