Kuszczak w Bayernie?!

Autor: Kacper Chwedoruk | 21.10.2014 16:34 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

To byłby zdecydowanie największy hit transferowy w Polsce. Z informacji niemieckich mediów wynika, że Bayern Monachium może podpisać kontrakt z Tomaszem Kuszczakiem, który obecnie jest bezrobotny.

Te spekulacje nie biorą się z niczego, bowiem ogromny problem z bramkarzami ma Bayern. Kontuzjowani obecnie są Pepe Reina oraz Tom Starke, a to oznacza, że jedynym zawodnikiem na tą pozycję jest Manuel Neuer.

Mistrzowie Niemiec są bardzo spokojni o dyspozycję mistrza świata z Brazylii, ale wolą dmuchać na zimne. Działacze klubu z Monachium chcą uniknąć sytuacji, w której kontuzji nabawi się Neuer i pozostaną tylko z 20-letnim, niedoświadczonym Leopoldem Zingerle. 

W związku z tym niemieckie media spekulują, kto mógłby dołączyć do drużyny Josepa Guardioli. "Die Welt" donosi, że Bayern bardzo poważnie zastanawia się nad zatrudnieniem jakiegoś bramkarza. Najpoważniejszymi kandydatami są aktualnie dwaj piłkarze. Mistrzowie Niemiec mają zdecydować się na kogoś z dwójki Victor Valdes bądź Tomasz Kuszczak. 

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Josep Guardiola, Tomasz Kuszczak, Manuel Neuer, Victor Valdes, Jose Reina, Tom Starke

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze