Raúl znalazł nowy klub, będzie grał, a poza tym...

Autor: Rafał Bedlewicz | 30.10.2014 18:27 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Wiemy już, gdzie legenda Realu Madryt zakończy piłkarską karierę. Hiszpana udało się pozyskać amerykańskiej drużynie New York Cosmos.

– Ten klub jest znany na całym świecie, powszechnie wiadomo, ile robi dla rozwoju futbolu w Stanach Zjednoczonych i jak znakomici piłkarze występowali tu w przeszłości – komentuje snajper. – Cieszę się, że włodarze New York Cosmos zaufali mi, to wspaniałe być częścią zespołu, który miał tak wielki udział w popularyzacji naszej dyscypliny w USA –  dodaje.

Do zadań 37-letniego Raúla będzie należało nie tylko reprezentowanie barw nowej drużyny, ale i techniczne doradztwo jej młodzieżowej szkółce. Piłkarz będzie się tym zajmował również po zakończeniu kariery sportowej. 

Wychowanek „Królewskich” w 2010 roku zamienił Real Madryt na niemieckie Schalke 04, by dwa lata później przenieść się do Al-Sadd w Katarze. Zgodnie z podpisaną umową Nowojorską ekipę wzmocni w przyszłym roku.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Raul Gonzalez, USA

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #13

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem poznaliśmy nowe cele transferowe Chelsea, jak również oferty za piłkarzy Barcelony.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #10

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem sprawcami całego zamieszania byli bramkarze, szczególnie Thibaut Courtois, który jest o krok od powrotu do Madrytu.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze