Bardzo długa przerwa obrońcy United

Autor: Kacper Chwedoruk | 03.11.2014 20:22 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Marcos Rojo w niedzielnych derbach Manchesteru nabawił się groźnej kontuzji. Reprezentant Argentyny może być niezdolny do gry nawet przez trzy miesiące!

Defensor Manchesteru United przy wykonywaniu wślizgu doznał bardzo groźnego urazu. Na samym początku wydawało się, że kontuzja nie jest aż tak poważna, a swoich kibiców uspokajał sam Rojo. "Dziękuję wszystkim za wsparcie, ale dzięki Bogu to nic takiego" - napisał na Twitterze. 

Po szczegółowych badaniach okazało się, że Argentyńczyk odpocznie od piłki nożnej przez bardzo długi czas. Optymistyczny scenariusz zakłada, że piłkarz wróci do gry najwcześniej za sześć tygodni, ale mało realne wydaje się, żeby on się mógł sprawdzić. Menedżer United Louis van Gaal potwierdził, że przerwa Rojo potrwać może trzy miesiące i prawdopodobnie tak będzie.

24-letni obrońca doznał zwichnięcia barku, co jest efektem przemieszczenia ramienia. Reprezentant Argentyny dołączył do długiej listy kontuzjowanych stoperów Manchesteru. Rojo w gabinetach lekarskich będzie przebywał z Philem Jonsem, Rafaelem Da Silvą oraz z Jonnym Evansem.  

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Phil Jones, Rafael Da Silva, Jonny Evans, Marcos Rojo

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze