Pique do Alvesa: Mamy wielu wrogów w Barcelonie

Autor: Kacper Chwedoruk | 08.11.2014 12:21 | komentarzy: 10 | kategoria: News |

Ostatnio atmosfera w Barcelonie staje się coraz bardziej nerwowa. Piłkarze nie czują się najlepiej, a kibice czują niedosyt z powodu wyników osiąganych przez swój ukochany klub.

O tym co powiedział Gerard Pique do Daniego Alvesa będzie głośno we wszystkich mediach świata. Na nagraniu wideo z jednego z ostatnich treningów słychać, jak stoper Barcelony mówi: „Dani, masz tutaj wielu wrogów. Stajesz się podobny do mnie".

Pozycja Hiszpana nie jest najmocniejsza w podstawowym składnie „Dumy Katalonii". Pique zagrał ostatnio tylko w czterech z ośmiu meczów, a Luis Enrique większym zaufaniem darzy takich stoperów jak: niezbyt doświadczony Marc Barta, urodzony defensywny pomocnik Javier Mascherano czy też Jeremy Mathieu. Ostatnio pojawiły się nawet spekulacje, że Pique może opuścić Camp Nou i przenieść się do Anglii. Przyszłym pracodawcą środkowego obrońca mogą być Manchester United bądź Chelsea Londyn.

Sytuacja z Alvesem jest bardzo podobna. Brazylijczyk po sezonie na pewno opuści Barcelonę. Wszystko przez to, że kończy mu się kontrakt i nikt nie ma zamiaru porozmawiać z nim o jego przedłużeniu. Najbliżsi pozyskania prawego obrońcy są Manchester United oraz Paris Saint-Germain.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, FC Barcelona, Manchester United, Anglia, Hiszpania, Francja , Gerard Pique, Dani Alves, Paris Saint-Germain, Javier Mascherano, Marc Bartra, Jeremy Mathieu

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (10)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze