Mourinho: Fabregas jest kontuzjowany

Autor: Kacper Chwedoruk | 10.11.2014 16:03 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Cesc Fabregas nie będzie najlepiej wspominał spotkania z Liverpoolem. Reprezentant Hiszpanii zakończył go z kontuzją uda i prawdopodobnie opuści zgrupowanie kadry oraz mecze w Premier League.

Wszystkie te informacje potwierdził menedżer Chelsea Londyn, Jose Mourinho. Były szkoleniowiec między innymi Realu Madryt przyznał, że Fabregas nie powinien jechać na zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii, bowiem kontuzja może mu się tylko pogłębić. 

– Ma problemy z udem i możliwe jest, że stracimy go na jedną-dwie kolejki. On jest stuprocentowym profesjonalistą, chciał kontynuować grę. On nie może jechać na zgrupowanie. Albo inaczej, może jeżeli chce, jednak wtedy na pewno wróci w gorszym stanie – powiedział Portugalczyk. 

Gdyby tak się stało i Fabregas nie pojechał na zgrupowanie, to ominęłyby go dwa spotkania. Najpierw (14 listopada) Hiszpania podejmie Białoruś w ramach eliminacji mistrzostw Europy, a cztery dni później mistrzowie świata z 2010 roku zmierzą się w towarzyskim starciu z obecnymi mistrzami świata, czyli Niemcami. 

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Hiszpania, Jose Mourinho, Cesc Fabregas

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze