Real zgodzi się oddać Varane'a za śmieszną kwotę!

Autor: Kacper Chwedoruk | 13.11.2014 22:29 | komentarzy: 12 | kategoria: News |

Jeden z najbardziej utalentowanych stoperów młodego pokolenia może niebawem opuścić Real Madryt. Triumfatorzy Ligi Mistrzów oddadzą swojego obrońcę za zaledwie 24 miliony euro!

Biorąc pod uwagę obecny rynek transferowy i ceny, za jakie zawodnicy przechodzą do innych klubów, to możemy stwierdzić, że pozyskanie takiej klasy piłkarza jak Varane za 24 miliony euro, to promocja, z której aż żal nie skorzystać. Wykorzystać to chcą dwa angielskie giganty, czyli Chelsea Londyn oraz Manchester United.

Jose Mourinho jest wielkim fanem talentu Francuza i od zawsze chciał mieć go w swojej drużynie. Bardziej zdeterminowany w wyścigu o podpis Varane'a powinien być Manchester, który na gwałt potrzebuje wzmocnień w linii defensywnej.

Obu klubom w walce o 21-latka pomóc może fakt, iż jest on niezadowolony ze swojej pozycji w Realu Madryt. Nie podoba mu się, że jest pomijany w selekcji w najważniejszych spotkaniach. Dzieję się tak, ponieważ Carlo Ancelotti ceni wyżej umiejętności Sergio Ramosa i Pepe.  

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Manchester United, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Carlo Ancelotti, Pepe, Sergio Ramos, Raphael Varane

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (12)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze