Fabregas wyjechał ze zgrupowania przez Mourinho?

Autor: Kacper Chwedoruk | 13.11.2014 22:41 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Vincent Del Bosque nie najlepiej dogaduje się z hiszpańskimi zawodnikami Chelsea, a raczej z jej menedżerem. To właśnie przez Jose Mourinho na zgrupowanie swojej reprezentacji nie poleciał Diego Costa, a prawdopodobnie również Cesc Fabregas.

O ile sprawa z tym pierwszym wydaje się być znana, o tylko z drugim pojawiły się problemy. Nie ma potrzeby, by Fabregas jechał na zgrupowanie. Nie zabronię mu, ale nie powinien jechać przekonywał Mourinho, jednak sytuacja wskazuje na to, że Portugalczyk blefował.

Zdaniem lekarzy i menedżera Chelsea Cesc Fabregas ma kontuzję ścięgna udowego i nie może grać w najbliższych meczach kadry. Jest to o tyle zaskakujące, bowiem Hiszpan zagrał w sobotę pełne dziewięćdziesiąt minut na Anfield w spotkaniu z Liverpoolem i nic nie wskazywało na to, aby pomocnik zmagał się z jakimkolwiek urazem. Mimo słów Mourinho pojechał on na zgrupowanie, jednak po przejściu szczegółowych badań wrócił do Londynu. Sytuacja pozostawia dużo niesmaku, ponieważ po zakończeniu badań okazało się, że z Fabregasem wszystko w porządku. 

– Jego mięśnie wyglądają na sprawne, ale Fabregas narzeka na ból i jeżeli chodzi o swoje zdrowie, to jest najlepszym lekarzem. Piłkarz takiego pokroju zna swoje ciało na tyle, by wiedzieć, kiedy jest zdolny do gry, a kiedy nie. Wolę być oszukany niż nieufny – powiedział selekcjoner reprezentacji Hiszpanii. 

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Hiszpania, Jose Mourinho, Cesc Fabregas

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze