Współtworzył wielką Barcę, dziś ogłasza jej koniec

Autor: Rafał Bedlewicz | 13.11.2014 23:59 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Wielu fanów Barcelony wciąż żyje wspomnieniami o drużynie, która w 2009 czy 2011 roku bezceremonialnie rozprawiała się z każdym napotkanym rywalem. Tych kibiców Sergio Busquets stanowczo sprowadza na ziemię.

– Zawszę będę zdania, że Guardiola to najlepszy trener, jaki mógł mi się przytrafić. To on znalazł dla mnie miejsce w drużynie, ale jego futbol powoli znika z naszej szatni. W piłce nożnej wszystko idzie do przodu, dawnej fenomenalnej Barcelony oraz reprezentacji Hiszpanii już nie będzie. Pora skupić się na tym, by wrócić na szczyt, choć inną drogą – nakazuje stanowczo doświadczony pomocnik.

Busquets dodał też kilka słów na temat gry największego rywala Barcy w walce o mistrzostwo kraju i prawdopodobnie – Ligę Mistrzów.

– W ostatnim meczu między nami zwycięstwo im się należało. Kto stanowi o sile Realu? Między innymi Kroos, bardziej podobny do Xabiego Alonso, niż sądziliśmy – zauważa Hiszpan.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Real Madryt, Hiszpania, Sergio Busquets

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #10

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem sprawcami całego zamieszania byli bramkarze, szczególnie Thibaut Courtois, który jest o krok od powrotu do Madrytu.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze