Overmars: Huntelaar i Sneijder nie wrócą do Ajaksu

Autor: Michał Nowacki | 16.11.2014 14:06 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Dyrektor Ajaksu Amsterdam zapowiedział, że w najbliższym czasie ani Klaas-Jan Huntelaar, ani Wesley Sneijder nie wrócą do holenderskiego klubu. Marc Overmars rozmawiał ze swoimi rodakami, ale Schalke 04 Gelsenkirchen nie sprzeda swojego kluczowego napastnika, zaś pomocnik jest szczęśliwy z gry w Galatasaray Stambuł.

– Rozmawiałem z piłkarzami i na razie nie ma szans, aby wrócili do Eredivisie. Klaas-Jan Huntelaar strzelił zbyt wiele bramek dla Schalke, zaś Wesley Sneijder jest szczęśliwy w Turcji. Drugi z nich nie powiedział, że jest zainteresowany powrotem do Holandii, ale mówił tylko, że cieszy się grą w Galatasaray Stambuł – oznajmił Marc Overmars.

– W naszym zespole chodzi o jakość, podobnie jak było w 1995 roku, ale teraz mamy starszy zespół. Oczywiście to świetnie, że udało nam się znaleźć takich piłkarzy, jak miał Frank Rijkaard. Jednak doświadczenie pokazuje, że bardzo niewielu starszych piłkarzy radzi sobie dobrze – dodał legendarny zawodnik „Oranje”.

Czytaj więcej o: Holandia, Niemcy, Transfery, Trenerzy, Schalke 04, Ajax Amsterdam, Turcja, Klaas Jan Huntelaar, Wesley Sneijder, Galatasaray Stambuł, Legenda

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze