Brazylijczyk z Barcelony zastąpi Lichtsteinera w Turynie?

Autor: Michał Nowacki | 16.11.2014 15:39 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Brazylijczyk, Dani Alves zapowiedział już wcześniej, że to może być jego ostatni sezon w Barcelonie. Juventus Turyn wciąż nie może być pewny, że Stephan Lichtsteiner zechce przedłużyć umowę z włoskim klubem i dlatego „Stara Dama” już teraz chce zapewnić sobie transfer obrońca „Blaugrany”.

 Szwajcar jest podstawowym zawodnikiem w defensywie mistrza Włoch, przez lata na niego stawiał Antonio Conte, zaś po przyjściu Massimiliano Allegriego jego pozycja się w ogóle nie zmieniła. Jednak prawy defensor ma kontrakt z klubem do końca sezonu i nie wiadomo czy zechce w Turynie kontynuować swoją karierę.

30-latek na biurku na już sporo propozycji z czołowych zespołów w Europie i jeszcze nie zdecydował się ujawnić co planuje. „Stara Dama” chce jednak odpowiednio wcześniej poznać plany Szwajcara, aby już ewentualnie w styczniu przyszłego roku rozejrzeć się na rynku transferowym. Dani Alves z pewnością nie będzie się długo zastanawiał, gdyż aktualnie w „Dumie Katalonii” jest raczej rezerwowym i gra stosunkowo niewiele.

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Juventus Turyn, Hiszpania, Włochy, Transfery, Dani Alves, Stephan Lichtsteiner

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze