Kolejna kontuzja Sturridge'a. Henderson również z urazem

Autor: Kacper Chwedoruk | 19.11.2014 15:44 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Dwaj kluczowi zawodnicy Liverpoolu mogą nie zagrać w najbliższym spotkaniu z Crystal Palace. O ile przesądzona wydaje się być absencja w kolejnym już meczu Daniela Sturridge'a, o tyle Jordan Henderson może liczyć na występ.

Napastnik Liverpoolu przeżywa jeden z najgorszych okresów w swojej karierze. Sturridge nie powąchał murawy od sierpnia tego roku, kiedy to nabawił się kontuzji uda podczas zgrupowania reprezentacji. Wydawało się, że w październiku Anglik wróci do gry, jednak wyeliminował go na miesiąc identyczny uraz uda, co wcześniej.

Na początku listopada snajper wicemistrzów Anglii deklarował, że będzie dostępny na spotkanie z Crystal Palace. Jego plany popsuła jeszcze jedna kontuzja uda i najprawdopodobniej nie będzie on do dyspozycji Brendana Rodgersa przez długi czas. Sturridge przejdzie dokładne badania w ciągu najbliższych dwóch dni i wtedy zostanie określony zakres kontuzji zawodnika Liverpoolu.

Jakby tego było mało, to na zgrupowaniu reprezentacji Anglii niegroźnego urazu ścięgna uda nabawił się Henderson. Pomocnik może wyleczy się do niedzielnego starcia z drużyną z Londynu. Obecnie jednak nie jest pewne to czy Rodgers będzie mógł skorzystać z usług lidera środka pola wicemistrzów Premier League.   

Czytaj więcej o: Liverpool FC, Anglia, Daniel Sturridge, Jordan Henderson, Brendan Rodgers

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze