Balotelli nie wróci do Włoch

Autor: Michał Nowacki | 24.11.2014 18:41 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Napastnik Liverpoolu nadal nie może odnaleźć swojej dawnej formy strzeleckiej, ale agent piłkarza zaprzecza o powrocie do Włoch. Mario Balotelli kosztował angielski zespół 16 milionów funtów i Mino Raiola wyklucza transfer w styczniu do Serie A.

Wśród mediów najpoważniej stara się o Włocha Inter Mediolan, w którym 24-latek grał w latach 2007-2010. Roberto Mancini najlepiej zna piłkarza, gdyż trenował go w Manchesterze City i miał z nim wiele problemów wychowawczych. Włoch często łamał dyscyplinę, ale mimo wszystko włoski trener, który aktualnie prowadzi Inter Mediolan, chciałby widzieć byłego zawodnika w swoim obecnym zespole.

– Powrót do Interu Mediolan jest niemożliwy, nie dlatego, że pracuje tam Roberto Mancini. Nawet SSC Napoli jest wykluczone z walki o mojego klienta. Mario nie wróci do Włoch – uważa Mino Raiola.

Piłkarz stara się dostosować do warunków i stylu życia na Anfield Road, w 14 meczach zanotował tylko dwa trafienia. Jednak zawodnik chce zrobić wszystko, aby odzyskać dawną skuteczność, którą błyszczał choćby w Milanie i na pewno nie zamierza korzystać w styczniu z żadnego wypożyczenia czy transferu.

– On na razie nie strzela goli i nie spisuje się tak dobrze jak powinien, ale potrzebuje czasu. Obecnie leczy drobny uraz i niedługo wróci do gry. Z kolegami z drużyny ma on świetne relacje, zaś z dziennikarzami angielskimi nie musi, gdyż nie są oni częścią jego życia – dodał agent Włocha.

Czytaj więcej o: Inter Mediolan, Liverpool FC, Anglia, Włochy, Kontuzje , Transfery, Mario Balotelli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze