„Z nowym obrońcą Barcelona będzie kompletna”

Autor: Kacper Chwedoruk | 29.11.2014 10:33 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Niedzielne starcie pomiędzy Valencią a Barceloną zapowiada się na hit 13. kolejki Primera Division. W związku z tym, w centrum zainteresowania mediów znalazł się Jeremy Mathieu, który przez kilka lat reprezentował barwy „Nietoperzy”.

Przed tym spotkaniem Francuz odniósł się między innymi do kontuzji swojego kolegi z drużyny, Thomasa Vermaelena. Jego zdaniem Barcelona potrzebuje jeszcze co najmniej jednego środkowego obrońcy. 

– Vermaelen będzie pauzował przez bardzo długi czas i przez to mamy teraz w kadrze tylko trzech środkowych obrońców. To trudna sytuacja zarówno dla Thomasa, jak i całej naszej drużyny. Zobaczymy, czy klub zdecyduje się zimą na sprowadzenie nowego stopera, ale uważam, że taki zawodnik uczyniłby naszą drużynę kompletną – powiedział Mathieu. 

Oprócz tego, stoper „Dumy Katalonii” przyznał, jak szczególny będzie dla niego mecz z Valencią. – To będzie dla mnie wyjątkowe spotkanie. Miło jest wrócić na Estadio Mestalla, gdzie występowałem tak długo – dodał piłkarz Barcelony. 

Przypomnijmy, że Mathieu na Camp Nou trafił latem tego roku za 20 milionów euro. 

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Valencia, Thomas Vermaelen, Jeremy Mathieu

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze