„Z nowym obrońcą Barcelona będzie kompletna”

Autor: Kacper Chwedoruk | 29.11.2014 10:33 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Niedzielne starcie pomiędzy Valencią a Barceloną zapowiada się na hit 13. kolejki Primera Division. W związku z tym, w centrum zainteresowania mediów znalazł się Jeremy Mathieu, który przez kilka lat reprezentował barwy „Nietoperzy”.

Przed tym spotkaniem Francuz odniósł się między innymi do kontuzji swojego kolegi z drużyny, Thomasa Vermaelena. Jego zdaniem Barcelona potrzebuje jeszcze co najmniej jednego środkowego obrońcy. 

– Vermaelen będzie pauzował przez bardzo długi czas i przez to mamy teraz w kadrze tylko trzech środkowych obrońców. To trudna sytuacja zarówno dla Thomasa, jak i całej naszej drużyny. Zobaczymy, czy klub zdecyduje się zimą na sprowadzenie nowego stopera, ale uważam, że taki zawodnik uczyniłby naszą drużynę kompletną – powiedział Mathieu. 

Oprócz tego, stoper „Dumy Katalonii” przyznał, jak szczególny będzie dla niego mecz z Valencią. – To będzie dla mnie wyjątkowe spotkanie. Miło jest wrócić na Estadio Mestalla, gdzie występowałem tak długo – dodał piłkarz Barcelony. 

Przypomnijmy, że Mathieu na Camp Nou trafił latem tego roku za 20 milionów euro. 

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Valencia, Thomas Vermaelen, Jeremy Mathieu

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Nieobliczalne „Wilki” kontra zdeterminowana „Duma Katalonii”

  W 2015 roku rzymianie spotkali się w fazie grupowej z Katalończykami i choć mecz premierowy mógł wlać sporo nadziei w serca piłkarzy ekipy włoskiej, to rewanż na Camp Nou odebrał im ją po stokroć. Plus jest taki, że Edin Dżeko strzelał już na obiekcie wicemistrzów Hiszpanii. Być może okaże się to istotne w kontekście rewanżu na Stadio Olimpicio. Niemniej jednak, na papierze faworyt jest jeden i nie jest nim zespól z Półwyspu Apenińskiego.

  czytaj więcej
 • Herrera na wylocie. Chcą go kluby z Hiszpanii

  Środkowy pomocnik nadal nie może wywalczyć miejsca w podstawowym składzie Manchesteru United, a jego sytuację bacznie obserwują ekipy z Półwyspu Iberyjskiego.

  czytaj więcej
 • „Barca” wygrywa, Athletic bez argumentów

  „Kataloński walec” nie zwalnia tempa i znów deklasuje w lidze. Tym razem „przejechał” się po ekipie z Bilbao, która była dziś tylko tłem dla gospodarzy.

  czytaj więcej
 • Znamy dokładny terminarz ćwierćfinałów

  UEFA odkryła karty.

  czytaj więcej
 • Rozlosowano pary ćwierćfinałowe

  Największą niespodzianką 1/8 finału Ligi Mistrzów był blamaż Manchesteru United, który na Old Trafford musiał uznać wyższość Sevilli. Ekipa ze stolicy Andaluzji po 60 latach po raz kolejny znalazła się na etapie ćwierćfinału. Dzisiaj odbyło się losowanie czterech par.

  czytaj więcej

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze