„Z nowym obrońcą Barcelona będzie kompletna”

Autor: Kacper Chwedoruk | 29.11.2014 10:33 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Niedzielne starcie pomiędzy Valencią a Barceloną zapowiada się na hit 13. kolejki Primera Division. W związku z tym, w centrum zainteresowania mediów znalazł się Jeremy Mathieu, który przez kilka lat reprezentował barwy „Nietoperzy”.

Przed tym spotkaniem Francuz odniósł się między innymi do kontuzji swojego kolegi z drużyny, Thomasa Vermaelena. Jego zdaniem Barcelona potrzebuje jeszcze co najmniej jednego środkowego obrońcy. 

– Vermaelen będzie pauzował przez bardzo długi czas i przez to mamy teraz w kadrze tylko trzech środkowych obrońców. To trudna sytuacja zarówno dla Thomasa, jak i całej naszej drużyny. Zobaczymy, czy klub zdecyduje się zimą na sprowadzenie nowego stopera, ale uważam, że taki zawodnik uczyniłby naszą drużynę kompletną – powiedział Mathieu. 

Oprócz tego, stoper „Dumy Katalonii” przyznał, jak szczególny będzie dla niego mecz z Valencią. – To będzie dla mnie wyjątkowe spotkanie. Miło jest wrócić na Estadio Mestalla, gdzie występowałem tak długo – dodał piłkarz Barcelony. 

Przypomnijmy, że Mathieu na Camp Nou trafił latem tego roku za 20 milionów euro. 

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Valencia, Thomas Vermaelen, Jeremy Mathieu

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Kolejny remis „Nietoperzy”

  W spotkaniu 9. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy Valencia podzieliła się punktami z Leganés. Gol na wagę remisu padł dopiero w 85. minucie.

  czytaj więcej
 • Barcelona remisuje na wyjeździe z „Nietoperzami”

  FC Barcelona przyjechała na Estadio Mestalla stoczyć bój z Valencią. Już od pierwszych minut goście musieli odrabiać straty i gonić wynik. Udało się ostatecznie zremisować i do domu zabrać tylko punkt.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź: Valencia vs Barcelona

  Wczoraj niespodziewanie Real Madryt przegrał wyjazdową potyczkę z Deportivo Alavés 0:1. Dzisiaj swój bój stoczy Barcelona, która pojedzie na Estadio Mestalla walczyć o trzy punkty z Valencią.

  czytaj więcej
 • „Koguty” uległy „Blaugranie”

  O godzinie 21:00 na murawie Stadionu Wembley zameldowały się „jedenastki” Tottenhamu i Barcelony. „Koguty” pragnęły wykorzystać fakt, że „Duma Katalonii” znajduje się od pewnego czasu w lekkim kryzysie.

  czytaj więcej
 • Zapowiedź grupy B: PSV vs Inter, Tottenham vs Barcelona

  Hitowo zapowiada się starcie „Kogutów” z „Dumą Katalonii”. Różnica między tymi zespołami jest taka, że goście w ubiegłej kolejce wygrali, zaś gospodarze stracili kluczowego gola w ostatnich sekundach i obecnie mają zerowy dorobek punktowym. W innym spotkaniu tej grupy mistrzowie Holandii podejmą powracający do Ligi Mistrzów po kilku latach nieobecności zespół „Nerazzurrich”.

  czytaj więcej

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze