„Z nowym obrońcą Barcelona będzie kompletna”

Autor: Kacper Chwedoruk | 29.11.2014 10:33 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Niedzielne starcie pomiędzy Valencią a Barceloną zapowiada się na hit 13. kolejki Primera Division. W związku z tym, w centrum zainteresowania mediów znalazł się Jeremy Mathieu, który przez kilka lat reprezentował barwy „Nietoperzy”.

Przed tym spotkaniem Francuz odniósł się między innymi do kontuzji swojego kolegi z drużyny, Thomasa Vermaelena. Jego zdaniem Barcelona potrzebuje jeszcze co najmniej jednego środkowego obrońcy. 

– Vermaelen będzie pauzował przez bardzo długi czas i przez to mamy teraz w kadrze tylko trzech środkowych obrońców. To trudna sytuacja zarówno dla Thomasa, jak i całej naszej drużyny. Zobaczymy, czy klub zdecyduje się zimą na sprowadzenie nowego stopera, ale uważam, że taki zawodnik uczyniłby naszą drużynę kompletną – powiedział Mathieu. 

Oprócz tego, stoper „Dumy Katalonii” przyznał, jak szczególny będzie dla niego mecz z Valencią. – To będzie dla mnie wyjątkowe spotkanie. Miło jest wrócić na Estadio Mestalla, gdzie występowałem tak długo – dodał piłkarz Barcelony. 

Przypomnijmy, że Mathieu na Camp Nou trafił latem tego roku za 20 milionów euro. 

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Valencia, Thomas Vermaelen, Jeremy Mathieu

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #6

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy nazwisko nowego trenera „The Blues”, kolejne doniesienia na temat Cristiano Ronaldo oraz oficjalne stanowisko Realu Madryt w sprawie informacji o zainteresowaniu Neymarem przez hiszpański klub.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #4

  Dzisiejszy artykuł po raz kolejny zaczniemy od wątku Cristiano Ronaldo. Tym razem nie będzie on dotyczył jego pożegnania z Realem Madryt, lecz przyszłości w Juventusie.

  czytaj więcej

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze