Lewandowski przeprasza Neuera. „Gdyby głosowanie nie odbyło się w sierpniu...”

Autor: Kacper Chwedoruk | 13.01.2015 16:11 | komentarzy: 25 | kategoria: News |

Robert Lewandowski jako kapitan polskiej reprezentacji mógł oddać swój głos w plebiscycie na najlepszego zawodnika świata. Snajper Bayernu Monachium zagłosował na Cristiano Ronaldo, jednak przyznał, że drugi raz tego by nie zrobił.

Lewandowski bardzo żałuje, że zagłosował na Cristiano Ronaldo. Polak w wywiadzie dla niemieckiego dziennika powiedział, iż teraz nie popełniłby takiego błędu głosując na CR7. Napastnik przeprosił za to swojego klubowego kolegę Manuela Neuera, którego wpisał na drugim miejscu. 

– Oddanie głosu na Cristiano Ronaldo było błędem z mojej strony. Głosowanie odbyło się w sierpniu, ale gdybym mógł to zrobić teraz, postawiłbym na Manuela Neuera. Przepraszam cię, „Manu” – powiedział reprezentant Polski. 

„Lewy” nie potrafi zrozumieć również wyników głosowania. Według nich Ronaldo wygrał z druzgocącą przewagą nad Lionelem Messim i Manuelem Neuerem. Snajper „Bawarczyków” przyznał, że liczył na uplasowanie się niemieckiego bramkarza na drugim miejscu. 

– Manuel Neuer jest świetnym bramkarzem. To że tyle stracił do CR7 jest dla mnie nie do pojęcia. Liczyłem, że będzie przynajmniej na drugim miejscu – stwierdził Polak. 

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Robert Lewandowski, Manuel Neuer

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #13

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem poznaliśmy nowe cele transferowe Chelsea, jak również oferty za piłkarzy Barcelony.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej

Komentarze (25)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze