Khedira zamieni Real na Trabzonspor?!

Autor: Martyna Dębińska | 30.01.2015 23:20 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

Byłby to dość szokujący ruch. Pomocnikowi w czerwcu kończy się kontrakt z ubiegłorocznym triumfatorem Ligi Mistrzów i nic nie wskazuje na to, aby został on przedłużony. Kończące się właśnie okno transferowe to ostatnia szansa, aby zarobić na Niemcu.

Jeszcze dwa lata temu Sami Khedira był ważnym elementem w składzie Realu Madryt. Niestety, w obecnym sezonie gra jedynie tzw. „ogony”. Na dziewiętnaście spotkań, które dotychczas rozegrali „Królewscy” w La Liga, pomocnik wystąpił w ośmiu, spędzając na boisku zaledwie 156 minut...

Kiedy 27-latek dostaje szanse od Carlo Ancelttiego nie imponuje. Niemiec domaga się od klubu nowej umowy i chce zarabiać więcej, lecz biorąc pod uwagę wszystkie przesłanki, jest to ostatni sezon Khediry na Santiago Bernabéu.

Hiszpanie nie chcą oddawać zawodnika za darmo, wobec tego są otwarci na negocjacje. Do biur na Concha Espina wpłynęła podobno oferta z Trabzonsporu. Jeżeli dojdzie do tego transferu, będzie on bardzo zaskakujący, ponieważ jeszcze do niedawna mówiło się o zainteresowaniu Niemcem takich klubów, jak Bayern Monachium, Chelsea oraz Arsenal.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Transfery, Turcja, Trabzonspor, Sami Khedira

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze