Ibrahimović ostro o piłkarzach Chelsea: Jedenaścioro dzieciaków!

Autor: Kacper Chwedoruk | 12.03.2015 17:34 | komentarzy: 23 | kategoria: News |

Wtorkowy wieczór był na pewno dziwny dla Zlatana Ibrahimovicia. Jego zespół awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, ale Szwed zakończył mecz z Chelsea Londyn już w pierwszej połowie. Został on ukarany czerwoną kartką po rzekomo brutalnym wejściu w nogi Oscara.

Trzydziesta minuta okazała się być pechowa dla największej gwiazdy Paris Saint-Germain. Snajper ostro zaatakował Oscara (wyglądało to groźnie, głównie ze względy na dynamikę zajścia), jednak błąd popełnił sędzia, który bez chwili zastanowienia wyjął czerwoną kartkę. 

 Kiedy zobaczyłem, że sędzia wyciąga czerwoną kartkę, to pomyślałem sobie, że ten facet nie ma pojęcia co robi, że widział całkiem inne zajście  powiedział Ibrahimović.

Oprócz tego piłkarz nie zawahał się krytykować zawodników Chelsea. Londyńczycy bardzo szybko doskoczyli do arbitra, żeby wywrzeć na nim presję. Przywódcami tego ataku byli John Terry, Nemanja Matić oraz Gary Cahill. 

 To było najgorsze. Najpierw doskoczyli do arbitra, a gdy już dostałem czerwoną kartkę, to grupą podeszli do mnie. Czułem się jakby wokół mnie stało jedenaścioro dzieciaków  dodał Szwed.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Chelsea FC, Anglia, Francja , John Terry, Zlatan Ibrahimović, Paris Saint-Germain, Gary Cahill, Nemanja Matic

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (23)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze