Bramkarz zasili szeregi „Królewskich”

Autor: Bartłomiej Misztal | 14.03.2015 13:57 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Augusto Batalla dołączy do ekipy Realu Madryt po zakończeniu obecnego sezonu. Tą informację potwierdził prezydent River Plate.

Okienko transferowe jeszcze się nie zaczęło, ale niektóre kluby już zdołały porozumieć się w sprawie nowych nabytków. Real Madryt dopiął swego i pozyskał bramkarza River Plate, Augusto Batallę. 18-latek trafi do stolicy Hiszpanii na zasadzie wypożyczenia.

„Królewscy” już w styczniu ubiegali się o argentyńskiego bramkarza, ale transfer nie doszedł do skutku. Teraz wszystko zostało uzgodnione. Pozostaje jedynie złożyć podpis pod umową. Sam prezydent River Plate, Rodolfo D’Onofrio potwierdził transfer Batalli.

– Umowa nie została jeszcze podpisana, ale w lipcu Batalla dołączy do Realu Madryt na zasadzie rocznego wypożyczenia, z możliwością wykupienia go po zakończeniu tego okresu – powiedział prezydent River Plate.

Batalla rozpocznie swoje zmagania w drużynie rezerw Realu Madryt, ale będzie mógł uczestniczyć w treningach pierwszej drużyny. Podobny przywilej ma Norweg Martin Odegaard, który został zakupiony przez „Królewskich” tej zimy.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Transfery, Argentyna, River Plate, Augusto Batalla

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze