Autokar PSG zaatakowany! Kibice Marsylii bliscy skrzywdzenia Ibry!

Autor: Kacper Chwedoruk | 06.04.2015 12:48 | komentarzy: 15 | kategoria: News |

Do skandalu doszło przed szlagierowym pojedynkiem we Francji. Pseudokibice Olypmique Marsylia zaatakowali autokar, w którym jechali zawodnicy Paris Saint-Germain. O wielkim szczęściu mówić może Zlatan Ibrahimović!

Niedzielne spotkanie było niezwykle interesujące. Obecni mistrzowie Francji wygrali 3:2, mimo iż do przerwy przegrywali 1:2. W drugiej połowie strzelali jednak obie drużyny, tylko do bramki Steve'a Mandandy. Najpierw uczynił to Marquinhos, a chwilę później samobójczego gola strzelił Jeremy Morel. Dzięki tej wygranej PSG powiększyło przewagę nad Marsylią do pięciu punktów, a od drugiego Lyonu ma oczko więcej.

Przed tym pasjonującym meczem doszło niestety do skandalu. 800 metrów przed Stade Velodrome autokar Paris Saint-Germain został zaatakowany przez chuliganów, którzy nazywają się kibicami OM. Pojazd obrzucony został różnymi przedmiotami.

Pseudokibice bliscy byli skrzywdzenia największej gwiazdy PSG, Zlatana Ibrahimovicia. Reprezentant Szwecji był bliski oberwania piłeczką golfową w głowę, która przebiła szybę i spadła obok siedzącego miejsca "Ibry".