To już pewne. Dani Alves przedłużył umowę z Barceloną

Autor: Kacper Chwedoruk | 09.06.2015 14:55 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Koniec spekulacji na temat przyszłości Daniego Alvesa. Reprezentant Brazylii przedłużył kontakt z Barceloną i w kolejnym sezonie nadal będzie nakładał koszulkę najlepszej drużyny w Europie.

Chętnych na prawego obrońcę było wielu. Najwięcej mówiło się o jego odejściu do Manchesteru United bądź Paris Saint-Germain. Niedawno Alves dostał jeszcze jedną ofertę. Wpłynęła ona z Milanu, a Brazylijczyk był zachwycony możliwością gry we włoskim zespole.

Ostatecznie zdecydował się on na prolongowanie swojej umowy z Barceloną. Na Camp Nou zostanie jeszcze co najmniej dwa sezony, bowiem w kontrakcie została zawarta klauzula z możliwością przedłużenia go o kolejny rok.

Doświadczony defensor wystawił na próbę cierpliwość działaczy triumfatora Ligi Mistrzów. Prezydent mistrzów Hiszpanii powiedział, że Alves nie dostanie już lepszej oferty i musi podjąć decyzję jak najszybciej.

Wypowiedź Josepa Marii Bartomeu wpłynęła na zawodnika bardzo mobilizująco. 32-latek zaledwie kilka godzin po słowach przewodniczącego Barcelony zdecydował się podpisać nową umowę. Podążyłem za głosem serca – skomentował Dani Alves na Instagramie.

Czytaj więcej o: AC Milan, FC Barcelona, Manchester United, Anglia, Hiszpania, Francja , Włochy, Dani Alves, Paris Saint-Germain, Josep Maria Bartomeu

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze