Vidal w Barcelonie. Cena została ujawniona

Autor: Kacper Chwedoruk | 09.06.2015 15:46 | komentarzy: 15 | kategoria: News |

Najpierw Barcelona zdobyła wszystko co mogła w sezonie, a chwilę później zakontraktowała świetnego prawego obrońcę. Aleix Vidal opuścił Sevillę, jednak zadebiutować będzie mógł dopiero w styczniu.

Mistrzowie Hiszpanii zbroją się przed nowym, ciężkim sezonem. Najpierw przedłużyli umowy z Pedro Rodriguezem i Jordim Albą, następnie sprowadzili Aleixa Vidala, a na koniec prolongowali kontrakt z Danim Alvesem. Kataloński zespół zapłacił za hiszpańskiego obrońcę 18 milinów euro plus ustalone bonusy, które mogą sięgnąć czterech milinów. 

Vidal jest bardzo zadowolony z przenosin na Camp Nou. Jego nastroju nie zmienił nawet fakt, iż nie będzie mógł grać w oficjalnych meczach Barcelony do stycznia 2016 roku. Dopiero wtedy "Blaugrana" będzie mogła zgłosić prawego obrońcę do wszystkich rozgrywek. Do tego czasu Vidal pozostanie w ciągłym treningu wraz z nowymi kolegami.

Ten dzień jest najważniejszym w moim życiu, zaraz po narodzinach mojej córki. Wracam do miejsca, które kiedyś było moim domem. Kiedy zdałem sobie sprawę, że dojdzie do tego transferu, nie myślałem o czekającej mnie absencji do stycznia jako o problemie. Ma to swoje pozytywy, będę mógł się skupić na przygotowaniach do debiutu – powiedział zawodnik. 

Były piłkarz Sevilli podpisał pięcioletni kontrakt z Barceloną. W poprzednim sezonie rozegrał 49 meczów, w których zdobył sześć bramek i zanotował jedenaście asyst.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Sevilla FC, Hiszpania, Dani Alves, Jordi Alba, Rodríguez Pedro, Aleix Vidal

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (15)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze