Oficjalnie: Włoch opuszcza szeregi PSG

Autor: Bartłomiej Misztal | 20.06.2015 12:38 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Thiago Motta zdecydował się rozwiązać umowę z drużyną mistrza Francji. Mówi się, że pomocnik ma powrócić do swojego poprzedniego pracodawcy.

Thiago Motta nie jest zadowolony z roli, jaką odgrywa w Paris Saint-Germain. Od dłuższego czasu prowadził z działaczami stołecznego klubu rozmowy na temat nowego kontraktu. Nie udało się mu nic ustalić z władzami PSG, więc Włoch postanowił zmienić otoczenie, bez względu na to, co zostanie mu zaproponowane przez klub z Parc des Princes.

Do samego zawodnika napłynęły już oferty od innych pracodawców. Jednym z nich jest Atletico Madryt. Większą uwagę skupia się jednak na Interze Mediolan, w barwach którego Motta zdobył m.in. Puchar Europy w 2010 roku.

Thiago Motta urodził się w Brazylii, ale od 2011 roku jest reprezentantem Włoch. W 1999 roku został sprowadzony do FC Barcelony. Debiut w barwach pierwszej drużyny „Dumy Katalonii” zaliczył w 2001 roku i grał tam do 2007 roku. Dwa kolejne sezony spędził w Atletico Madryt i Genoa CFC. W 2009 roku jego następnym klubem był Inter Mediolan. Od 2012 roku reprezentuje barwy Paris Saint-Germain.

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, Inter Mediolan, Hiszpania, Francja , Włochy, Paris Saint-Germain, Thiago Motta

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze