Ramos zmieni otoczenie? „On nie jest szczęśliwy w Realu”

Autor: Kacper Chwedoruk | 24.06.2015 17:51 | komentarzy: 8 | kategoria: News |

Saga transferowa z Sergio Ramosem w roli głównej nabiera coraz większego rozpędu. Reprezentant Hiszpanii nie chce podpisać nowego kontraktu z Realem Madryt, co od razu stara się wykorzystać Manchester United.

Prezydent „Los Blancos” oferuje mu podwyżkę z sześciu do siedmiu milionów euro rocznie, zaś Ramos chce dziesięciu. W ten oto sposób powstał impas, który może zostać wykorzystany przez Manchester United. Angielski zespół szuka wzmocnień na tę pozycję i takie zarobki nie będą problemem dla klubu z Old Trafford.

Ta wiadomość wstrząsnęła futbolowym światem, jednak były przewodniczący „Królewskich”, Ramon Calderon, nie jest zdziwiony takim obrotem spraw. Twierdzi on, że Sergio Ramos nie jest szczęśliwy na Santiago Bernabeu.

To oczywiste, że Sergio Ramos nie jest szczęśliwy w Realu. A to dlatego, że prezydent nie zaproponował mu nowego kontraktu. Wydaje mi się, że Ramos chce publicznie zamanifestować swoje poparcie dla Carlo Ancelottiego i pokazać swoje niezadowolenie z powodu zwolnienia włoskiego trenera. Podobnie jest z Ikerem Casillasem – powiedział były prezydent madryckiego klubu.

Kontrakt hiszpańskiego stopera wygasa za dwa lata. Do transakcji może dojść jednak już w najbliższym okienku transferowym. W mediach coraz częściej i głośniej pojawiają się informacje, jakoby David De Gea był częścią tego transferu.

Czytaj więcej o: Manchester United, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, David De Gea, Sergio Ramos, Ramon Calderon

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (8)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze