Powalczą o LM z byłymi ekstraklasowiczami w składzie

Filip Malinowski | 24.06.2015 19:38 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Inaki Astiz, Semir Stilić oraz Mateusz Piątkowski oficjalnie zostali zawodnikami APOEL-u Nikozja - klubu, który niedługo rozpocznie walkę w eliminacjach do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Wszyscy wyżej wymienieni zawodnicy w poprzednim sezonie występowali w drużynach z polskiej Ekstraklasy. Stilić był liderem Wisły Kraków, Piątkowski jednym z najlepszych snajperów Jagiellonii, zaś Astiz wieloletnim obrońcą Legii. 

APOEL od dawna obserwował zawodników biegających po boiskach w Polsce. W rezultacie zespół z Cypru sprowadził do siebie graczy, którzy stanowili bardzo łakomy, darmowy kąsek dla najlepszych klubów naszej Ekstraklasy. 

Zespół z Nikozji przygodę z Ligą Mistrzów rozpocznie od drugiej rundy eliminacyjnej. Przeciwnikiem APOEL-u będzie FK Vardar. Czy byli ekstraklasowicze pomogą swojej nowej drużynie w osiągnięciu celu, jakim jest awans do fazy grupowej LM? Przekonamy się już wkrótce. 

Czytaj więcej o: Transfery, Polska, Wisła Kraków, Cypr, Apoel Nikozja, Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Raport z polskich boisk #11

  W poprzedniej kolejce wszyscy z liderującej trójki doznali w domowych meczach porażek. W tej serii spotkań było zupełnie odwrotnie – Lech, Jagiellonia i Legia przywiozły po 3 punkty z wyjazdowych starć.

  czytaj więcej
 • Raport z polskich boisk #10

  Drużyny znajdujące się na szczycie ligowej tabeli w 31. kolejce były wobec siebie niezwykle solidarne – zarówno Lech, jak i Jagiellonia oraz Legia przegrały swoje domowe mecze. Status quo zostało utrzymane.

  czytaj więcej
 • Raport z polskich boisk #9

  W meczach kończących rundę zasadniczą LOTTO Ekstraklasy emocji było wiele. Niespodziewaną porażkę Jagiellonii Białystok wykorzystał Lech Poznań, który wskoczył na pozycję lidera. Po kompromitującym blamażu w Gdyni, odkuła się także Legia Warszawa, notując przekonujące zwycięstwo nad „Portowcami”.

  czytaj więcej
 • Raport z polskich boisk #8

  Wielkanocna kolejka LOTTO Ekstraklasy przyniosła nam sporo niespodzianek – porażki zanotowały Jagiellonia i Legia, na czym najbardziej skorzystał Lech.

  czytaj więcej
 • Raport z polskich boisk #7

  Szalony mecz w Białymstoku, pewne zwycięstwo Lecha i kolejne rozczarowanie w Warszawie. To przyniosła nam 28. kolejka LOTTO Ekstraklasy.

  czytaj więcej

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze