Wielu chętnych na snajpera Juventusu. Dołączyło jeszcze Monaco

Autor: Kacper Chwedoruk | 04.07.2015 11:44 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Fernando Llorente na brak zainteresowania nie może narzekać. W kolejce ustawiło się wielu chętnych, co może trochę dziwić, patrząc na dyspozycję z ostatniego sezonu Hiszpana. W swoim zespole widzi go nawet Rafael Benitez.

Llorente ma za sobą słaby rok w Juventusie Turyn. Przegrał rywalizację o miejsce w podstawowej jedenastce z Alvaro Moratą, który z kolei prezentował się świetnie. Wydawało się, że po takim sezonie chętnych na byłego piłkarza Athletiku Bilbao będzie jak na lekarstwo. Okazuje się jednak, że jest zdecydowanie inaczej.

Sprowadzeniem Hiszpana zainteresował się Rafael Benitez. Nowy trener Realu Madryt chce go sprowadzić w zastępstwie dla Karima Benzemy, który godnego rywala nie miał od momentu, kiedy z klubem pożegnał się Gonzalo Higuain. W swoim zespole napastnika widzi też Leonardo Jardim. Trener AS Monaco na gwałt potrzebuje snajpera, bowiem z klubem pożegnali się Dimitar Berbatov oraz Radamel Falcao, który został wypożyczony do Chelsea.

W mediach pojawiają się również informacje, że zainteresowane sprowadzeniem reprezentanta Hiszpania są kluby z Premier League.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Real Madryt, Hiszpania, Francja , Włochy, Rafael Benitez, Karim Benzema, Gonzalo Higuain, Fernando Llorente, Dimitar Berbatov, Radamel Falcao, AS Monaco

• Zapowiedź grupy G: Real vs Viktoria, Roma vs CSKA

„Królewscy” w ubiegłej kolejce przegrali z „Końmi” 0:1. Dzisiaj otrzymają szansę do rehabilitacji, a ich rywalem będą mistrzowie Czech. Rzymianie pojedynek z Viktorią mają już za sobą. Tym razem przyjdzie im rywalizować z pogromcą Realu Madryt.

Bez wątpienia na ten mecz w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów czekali wszyscy kibice na świecie. Na Old Trafford przyjeżdża Juventus, co oznacza, że do swojego byłego domu wraca Cristiano Ronaldo. Portugalczyk wraz z kolegami spróbuje odnieść kolejne zwycięstwo i jeszcze bardziej pogrążyć ekipę Mourinho. Z kolei zespół Young Boys postara się o pierwsze punkty w starciu z Valencią.

Wystarczyło, że defensywa „Stara Damy” raz zignorowała atak rywala, który spowodował utracenie przez graczy Allegriego zwycięstwa.

• Festiwal nieuznanych goli w Madrycie. Levante bije Real!

W 9. kolejce La Ligi Real Madryt miał wrócić na właściwe tory. Tymczasem po 13. minutach przegrywał już 0:2. Kolejny raz „Los Blancos” nie grzeszyli skutecznością, w tle prowadząc walkę z systemem VAR.

AS Monaco do przerwy przegrywało ze Stade Rennes 0:1 i w dodatku pierwszą połowę kończyło w osłabieniu. Jednak po przerwie piłkarze z Księstwa doprowadzili do remisu za sprawą Falcao, ale nie zdołali tego punktu dowieźć do końca meczu.