Barcelona dopina wielki transfer. Juventus przegrał walkę

Autor: Kacper Chwedoruk | 04.07.2015 13:00 | komentarzy: 19 | kategoria: News |

FC Barcelona nie dba tylko o teraźniejszość, ale również o przyszłość. Mistrzowie Hiszpanii najprawdopodobniej sprowadzą największy talent brazylijskiej piłki od czasów Neymara.

Kilka dni temu po Gersona zgłosił się Juventus Turyn, którego ofertę zaakceptowało Fluminense. Zespół z Katalonii przewidział jednak takie obroty spraw i zapewnił sobie pierwszeństwo przy negocjacjach. Wystosowali oni również odpowiednią propozycję, tym samym zaczynając rozmowy z zawodnikiem przed włoskim klubem.

W związku z zainteresowaniem dwóch drużyn wszystkie działania toczone są w przyspieszonym tempie. 18-letni talent porozumiał się z zespołem Luisa Enrique odnośnie warunków pięcioletniej umowy. Transakcja prawdopodobnie zostanie sfinalizowana w styczniu 2016 roku, a Barcelona zapłaci za Gersona w granicach 18 milionów euro.

Warto też odnotować, iż sam piłkarz skomentował zainteresowanie ze strony "Dumy Katalonii" oraz "Starej Damy". Największy talent brazylijskiego futbolu od czasów Neymara w jednym z wywiadów przyznał, iż zarówno gra dla jednego i drugiego klubu byłaby spełnieniem marzeń.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Juventus Turyn, Hiszpania, Włochy, Brazylia, Neymar, Gerson, Fluminense FC

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #6

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy nazwisko nowego trenera „The Blues”, kolejne doniesienia na temat Cristiano Ronaldo oraz oficjalne stanowisko Realu Madryt w sprawie informacji o zainteresowaniu Neymarem przez hiszpański klub.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #5

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem był on szczególny dla kibiców Chelsea FC.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #4

  Dzisiejszy artykuł po raz kolejny zaczniemy od wątku Cristiano Ronaldo. Tym razem nie będzie on dotyczył jego pożegnania z Realem Madryt, lecz przyszłości w Juventusie.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #3

  Kolejny dzień z rzędu pierwszoplanowym bohaterem mediów jest Cristiano Ronaldo. Jednak tym razem nie przeczytamy w gazetach kolejnych doniesień odnośnie jego przyszłości, lecz wyrazy uznania i podziękowania za wszystko, co zrobił w barwach Realu Madryt. Sytuację z Portugalczykiem bez wątpienia najlepiej oddaje w symbolicznym znaczeniu pieśń Horacego – „Wybudowałem pomnik”.

  czytaj więcej

Komentarze (19)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze