Barcelona dopina wielki transfer. Juventus przegrał walkę

Autor: Kacper Chwedoruk | 04.07.2015 13:00 | komentarzy: 19 | kategoria: News |

FC Barcelona nie dba tylko o teraźniejszość, ale również o przyszłość. Mistrzowie Hiszpanii najprawdopodobniej sprowadzą największy talent brazylijskiej piłki od czasów Neymara.

Kilka dni temu po Gersona zgłosił się Juventus Turyn, którego ofertę zaakceptowało Fluminense. Zespół z Katalonii przewidział jednak takie obroty spraw i zapewnił sobie pierwszeństwo przy negocjacjach. Wystosowali oni również odpowiednią propozycję, tym samym zaczynając rozmowy z zawodnikiem przed włoskim klubem.

W związku z zainteresowaniem dwóch drużyn wszystkie działania toczone są w przyspieszonym tempie. 18-letni talent porozumiał się z zespołem Luisa Enrique odnośnie warunków pięcioletniej umowy. Transakcja prawdopodobnie zostanie sfinalizowana w styczniu 2016 roku, a Barcelona zapłaci za Gersona w granicach 18 milionów euro.

Warto też odnotować, iż sam piłkarz skomentował zainteresowanie ze strony "Dumy Katalonii" oraz "Starej Damy". Największy talent brazylijskiego futbolu od czasów Neymara w jednym z wywiadów przyznał, iż zarówno gra dla jednego i drugiego klubu byłaby spełnieniem marzeń.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Juventus Turyn, Hiszpania, Włochy, Brazylia, Neymar, Gerson, Fluminense FC

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (19)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze