Agent Casillasa atakuje Pereza. Mówi o odejściu Ronaldo, faworyzowaniu Bale'a i Benzemy

Autor: Kacper Chwedoruk | 20.07.2015 15:26 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Santos Marquez udzielił dość zaskakującej wypowiedzi. Stwierdził on, że Cristiano Ronaldo powoli szykuje się do odejścia z Realu Madryt.

Pewnego dnia Florentino Perez będzie musiał wytłumaczyć, dlaczego Cristiano pracuje na rzecz innej firmy poza Realem Madryt – zaczął agent Ikera Casillasa. Chodzi mu o umowę Ronaldo z Mint Media, która jest zarządzana przez Petera Lima, właściciela Valencii. Singapurczyk nabył prawa do wizerunku Portugalczyka.

– Wyobraźmy sobie, że Cristiano generuje 40 milionów euro na rzecz Lima. Te pieniądze znajdą się w Valencii, co jest żałosne. Czy ktokolwiek zapyta Florentino, dlaczego Cristiano sprzedał prawa do wizerunku Limowi? To nie jest normalne. To oznaka, że Cristiano szykuje się do odejścia – stwierdził Marquez. 

To był dopiero początek ataków agenta na Pereza. W tej samej rozmowie z "AS-em" zarzucił mu, że faworyzuje Garetha Bale'a i Karima Benzemę.

Florentino uważa, że Bale jest najlepszy na świecie, to była jedyna różnica zdań z Ancelottim. On nie potrafi zadbać o swoją Złotą Piłkę, to Bale ma grać, gdzie chce. Napastnikiem prezesa jest Benzema, Higuaina i Di Marię po prostu wyrzucono – dodał.

Marquez poinformował również wszystkich, że Iker Casillas nie chciał odchodził z Realu Madryt.

– Casillas nie chciał odejść w żadnym momencie. Nie chciał odchodzić, nie prosił o pierwszy skład, zostawały mu dwa lata kontraktu i chciał skończyć karierę w Realu. Był szczęśliwy i był w domu, ale go tu nie chciano. Benítez przyszedł trzy tygodnie wcześniej i wychwalał De Geę, a o Keylorze powiedział, że jest świetny. To był brak szacunku dla Ikera. Nie mogę tego ignorować. Nie jest to jednak wina Beniteza, on był sterowany – przyznał agent hiszpańskiego golkipera. 

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Karim Benzema, Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Iker Casillas, Florentino Perez

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze