Marotta: Vidal chciał odejść

Autor: Kacper Chwedoruk | 21.07.2015 00:30 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Dyrektor sportowy Juventusu Turyn potwierdził, że Arturo Vidal przejdzie do Bayernu Monachium. Giuseppe Marotta poinformował również, że mistrzowie Włoch prowadzą rozmowy w sprawie transferu Mario Götze.

Praktycznie doszliśmy z Bayernem do porozumienia w sprawie Vidala. Nie mogę na razie nic potwierdzić oficjalnie, ale rozmawiamy o ostatnich szczegółach. Arturo podpisze kontrakt na cztery lata  powiedział dyrektor zebranym na konferencji dziennikarzom.

To była podobna sytuacja jak ta z Pirlo i Tévezem. Nie mieliśmy w planach sprzedaży Vidala, ale tak jak wspomniani zawodnicy podszedł do nas i poprosił o zgodę na odejście. Zastąpienie takich piłkarzy jak Pirlo, Tévez czy Vidal jest niemożliwe i znalezienie następców nie będzie łatwe. Wierzymy jednak w tych, którzy trafili do nas do tej pory, są mocno zmotywowani i z pewnością będą się dobrze sprawować – dodał Marotta. 

Na sam koniec przyznał on, że Juventus będzie się starał pozyskać Mario Götze, jednak wydaje się to niemożliwe. W poniedziałek sam piłkarz oraz Josep Guardiola zapewnili, że Niemiec zostanie na kolejny sezon w Bayernie.

Rozpoczęliśmy już rozmowy z Bayernem na temat Götze, ale są one w początkowej fazie. Cenimy go jako piłkarza i monitorujemy jego sytuację – zakończył.

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Juventus Turyn, Niemcy, Włochy, Mario Götze, Arturo Vidal, Giuseppe Marotta

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze