Wolfsburg wycenił De Bruyne. Kosmiczna kwota!

Autor: Kacper Chwedoruk | 21.07.2015 01:00 | komentarzy: 10 | kategoria: News |

Wiele wskazuje na to, że Kevin De Bruyne tego lata nie zmieni otoczenia. Wszystko przez zaporową sumę, na jaką został wyceniony przez swój klub.

Poważnie zainteresowanych usługami reprezentanta Belgii było kilka klubów. Na czele stał Juventus Turyn, a za nim był Manchester City oraz Paris Saint-Germain. Najbliżsi pozyskania De Bruyne byli jednak mistrzowie Włoch, którzy spotkali się z działaczami wicemistrza Niemiec. Utalentowany zawodnik miał zastąpić Arturo Vidala, który lada moment zostanie zaprezentowany jako piłkarz Bayernu Monachium.

"Wilki" przedstawiły "Starej Damie" cenę, jakiej oczekują za swoją gwiazdę, która odstraszyła włoski klub. 60 milionów euro jest nie do przebrnięcia dla Juventusu i sprawiła, że będą musieli oni skupić się na innych celach transferowych. Wszystko wskazuje na to, że ta kwota okaże się zaporowa i De Bruyne niemal na pewno nie zmieni otoczenia w trwającym oknie transferowym.

Z kolei Juventus będzie się starał pozyskać Juliana Draxlera bądź Mario Götze, którzy mają być następcami Arturo Vidala.

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Juventus Turyn, Niemcy, Włochy, Mario Götze, Arturo Vidal, VfL Wolfsburg, Julian Draxler, Kevin De Bruyne

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (10)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze