Szczęsny jedną nogą w Rzymie!

Autor: Kacper Chwedoruk | 22.07.2015 01:17 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

Przyszłość Wojciecha Szczęsnego nabrała nieoczekiwanego obrotu akcji. Polski golkiper odejdzie tego lata z Arsenalu Londyn i przeniesie się do Serie A.

AS Roma dziś przystąpiła do rozmów z Arsenalem w sprawie transferu Szczęsnego. Wszystko potoczyło się niezwykle szybko, a transakcja wydaje się być już zamknięta. Takie informacje podaje Gianluca Di Marzio.

Prawdopodobnie nic się już nie zmieni i reprezentant Polski w następnym sezonie będzie strzegł bramki wicemistrza Włoch. Pierwszy rok Szczęsny spędzi na wypożyczeniu, za które Rzymianie zapłacą pół miliona euro. Po tym okresie, klub ze Stadio Olimpico może dokonać definitywnego zakupu za zaledwie pięć milionów euro. Jeśli te ceny są prawdziwe, to nic dziwnego, że wszystko potoczyło się w błyskawicznym tempie.

Możemy stwierdzić z niemal stuprocentową pewnością, że sześcioletnia przygoda Szczęsnego z "Kanonierami" powoli dobiega końca. Polak już na starcie pogodził się z faktem, iż nie uda mu się wygryźć ze składu Petra Cecha, którego Arsenal niedawno pozyskał z Chelsea za 11 milionów funtów.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Chelsea FC, Anglia, Włochy, AS Roma, Wojciech Szczęsny

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze