Wenger chce wychowanka Barcelony

Autor: Arkadiusz Woronecki | 29.07.2015 00:50 | komentarzy: 20 | kategoria: News |

Gazety z Półwyspu Iberyskiejgo donoszą, że na szczycie listy transferowej Arsenalu znalazł się reprezentant Hiszpanii, Sergio Busquets.

Francuski szkoleniowiec chce zastąpić obecnego defensywnego pomocnika, Francisa Coquelina. 24-latek zaliczył wiele imponująych występów po Nowym Roku i przebojem wdarł się do podstawowej 11 drużyny z Londynu. To jednak nie wystarczyło. Jeśli wierzyć hiszpańskiej gazecie „Sport”, do Arsenalu przymierzany jest wychowanek „Blaugrany”, Sergio Busquets.

Sam pomysł wydaje się być jednak conajmniej niełatwy do zrealizowania. Powszechnie wiadomo jak bardzo Busquets jest związany z Barceloną, która co roku zapewnia mu walkę o najważniejsze trofea. Ponadto trudno sobie wyobrazić na ile w Katalonii wycenia się aktualnego Mistrza Europy. Niewykluczone, że Barcelona postawi zaporową cenę za Hiszpana, byle tylko odstraszyć Wengera. Franzuz wydaje się jednak dysponować w tym roku dość sporym budżetem.

"Jeśli znajdziemy gracza o ponadprzeciętnych umiejętnościach, który wyraźnie poprawi jakość zespołu, to zrobimy wszystko, by grał w koszulce Arsenalu" – powiedział Wenger.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, FC Barcelona, Anglia, Hiszpania, Arsene Wenger, Transfery, Sergio Busquets

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (20)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze