Kontuzja Khediry poważniejsza niż przypuszczano

Autor: Kacper Chwedoruk | 03.08.2015 18:30 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Sami Khedira nie wybiegnie na boisko przez bardzo długi okres. Z powodu kontuzji niemiecki pomocnik nie zagra przez co najmniej dwa miesiące.

Mistrz świata z 2014 roku, który w trwającym okienku transferowym przeniósł się z Realu Madryt do Juventusu Turyn, doznał dość poważnej kontuzji uda. Przypomnijmy, że pomocnik nabawił się jej podczas sparingowego pojedynku z Marsylią. Khedira został zniesiony na noszach.

Na oficjalnej stronie mistrza Włoch możemy przeczytać: „Sami Khedira będzie wyłączony z gry przez około dwa miesiące, po tym jak badania lekarskie wykazały kontuzję prawego uda”.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Real Madryt, Hiszpania, Włochy, Sami Khedira

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #10

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem sprawcami całego zamieszania byli bramkarze, szczególnie Thibaut Courtois, który jest o krok od powrotu do Madrytu.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze