Di Maria napisał list do fanów "Czerwonych Diabłów"

Filip Malinowski | 07.08.2015 15:33 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Angel Di Maria oficjalnie został zawodnikiem Paris Saint-Germain. Argentyńczyk postanowił napisać list do kibiców Manchesteru United, w którym podziękował im za wsparcie i przeprosił za to, że nie spełnił ich oczekiwań.

- Piszę ten list, by podziękować rodzinie Manchesteru United za wielkie wsparcie, które otrzymałem przez ostatni rok. Mam świadomość, że nie wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami i jest mi z tego powodu bardzo przykro. Chcę zapewnić, że starałem się z całych sił. Chciałem jak najlepiej, ale piłka nożna to nie matematyka. Niektórych rzeczy nie da się kontrolować, nie mamy na nie wpływu. Bardzo żałuję, że mój pobyt w tym niesamowicie wielkim klubie nie wypadł tak, jak sobie życzyłem - napisał nowy zawodnik PSG. 

Argentyńczyk w 27 spotkaniach poprzedniego sezonu strzelił jedynie 3 bramki. Trener Manchesteru United Louis van Gaal w późniejszym etapie sezonu przestał wystawiać go w podstawowym składzie. Jeszcze miesiąc temu Di Maria obiecywał fanom "Czerwonych Diabłów", że w nadchodzącym sezonie udowodni swoją wartość. Ostatecznie zawodnik trafił do PSG. 

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Hiszpania, Paris Saint-Germain, Angel Di Maria

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze