Skandaliczne zachowanie Gerarda Pique!

Filip Malinowski | 18.08.2015 10:53 | komentarzy: 24 | kategoria: News |

Reprezentant Hiszpanii Gerard Pique otrzymał czerwoną kartkę w rewanżowym meczu o Superpuchar Hiszpanii z Athletikiem Bilbao (1:1). Okazało się, że zawodnik musi liczyć się z karą od czterech do 12 meczów zawieszenia.

W 56. minucie spotkania Aduriz, który został nieupilnowany przez defensywę FC Barcelony, oddał groźny strzał na bramkę rywali. Gerard Pique był bardzo zdziwiony, że akcja nie zakończyła się gwizdkiem sędziego, który w opinii Hiszpana powinien odgwizdać spalonego. Claudio Bravo nie dopuścił do straty gola, jednak wychowanek Barcelony postanowił "wyrazić swoje zdanie" na temat pracy sędziów. 

Pique podbiegł do sędziego liniowego i wykrzyczał: "Sr*m na twoją pie*doloną matkę". Obrońca wyleciał z boiska i prawdopodobnie szybko na nie nie wróci. Hiszpanowi grozi od 4 do 12 spotkań zawieszenia, które będą obejmowały mecze na krajowym podwórku. 

Jeżeli Pique zostanie ukarany, co jest już niemal pewne, to opuści bardzo ważne spotkania wyjazdowe z Athletikiem Bilbao i Atletico Madryt. W przypadku maksymalnego wymiaru kary nie zagra również w meczu z Realem Madryt. 

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Gerard Pique, Athletic Bilbao

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (24)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze