Mała przewaga przed rewanżem, BATE górą w pierwszym starciu

Autor: Bartłomiej Misztal | 18.08.2015 22:44 | komentarzy: 0 | kategoria: Recenzja meczu |

Piłkarze z Borysowa długo nie mogli znaleźć drogi do bramki. Dopiero osłabienie rywala pozwoliło im strzelić gola, który daje im nadzieję na awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Początek meczu rozgrywany był w bardzo szybkim tempie. Obie ekipy miały swoje szanse na zdobycie przewagi. Bardzo dobrze spisywali się jednak bramkarze, którzy skutecznie zapobiegali utracie bramki.  Minimalnie lepsi byli gospodarze.

W dalszej części gry tempo nieco siadło. Nie wydarzyło się nic ciekawego, aż do 45 minuty. Wówczas Jevtović ujrzał drugą żółtą kartkę w tym meczu i Partizan zmuszony był grać w osłabieniu przez kolejne 45 minut.

Przewaga liczebna była widoczna, gdyż gracze BATE byli bliżsi zdobycia bramki. Próby przyniosły efekt w 75 minucie. Stasewicz dośrodkował z narożnika boiska, a Gordejczuk strzałem głową dał prowadzenie dla drużyny z Borysowa.

Więcej akcji już nie ujrzeliśmy. BATE wygrało z Partizanem Belgrad i jest w lepszej sytuacji przed rewanżem.

BATE Borysów – Partizan Belgrad 1:0 (0:0) Gordejczuk 75’