Manchester United bez Pedro na własne życzenie

Filip Malinowski | 20.08.2015 14:41 | komentarzy: 8 | kategoria: News |

Pedro Rodríguez został nowym zawodnikiem Chelsea. Zawodnik był już ponoć w innym angielskim klubie - Manchesterze United. Wiemy, dlaczego skrzydłowy wybrał ofertę The Blues.

Reprezentant Hiszpanii wcale nie wybrał Chelsea ze względu na to, że drużyna ta jest mistrzem Anglii. Powody są ponoć inne. Hiszpańska prasa podaje, że Pedro miał już dość przeciągających się rozmów i negocjacji z Czerwonymi Diabłami. 

Manchester United po pierwsze koniecznie chciał obniżyć cenę za reprezentanta La Roja. FC Barcelona nie była jednak skłonna do negocjacji w tej sprawie. Po drugie zawodnik miał zastrzeżenia co do niektórych punktów jego umowy. Saga "Pedro w United" przeciągał się i zwyczajnie w świecie frustrowała byłego już gracza Dumy Katalonii. 

Do akcji wkroczyła więc zdeterminowana Chelsea. Władze klubu zgodziły się na zapłacenie 30 mln euro klauzuli odstępnego i zaproponowały bardzo korzystny kontrakt. Pedro nie miał więc żadnych wątpliwości. Wybrał grę w Chelsea. Czerwony Diabły marudziły, więc obeszły się smakiem. 

Czytaj więcej o: Chelsea FC, FC Barcelona, Manchester United, Anglia, Hiszpania, Transfery, Rodríguez Pedro

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (8)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze