Szczęsny z optymizmem patrzy w przyszłość

Filip Malinowski | 24.08.2015 10:47 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

AS Roma, której bramkarzem jest reprezentant Polski Wojciech Szczęsny jedynie zremisowała na inaugurację Serie A z Hellasem Werona 1:1. Zawodnik nie jest zadowolony z tego wyniku, ale twierdzi, że czas na zwycięstwa Romy już wkrótce nadejdzie.

 - Jeśli chodzi o mój debiut, to jestem zadowolony, ale generalnie nie możemy się cieszyć, ponieważ przyjechaliśmy do Werony po zwycięstwo. Musimy wygrywać takie mecze, o ile chcemy zdobyć Scudetto, a tak przecież jest - przyznał Szczęsny. 

- Po doprowadzeniu do wyrównania mieliśmy okazje do zdobycia gola, ale trzeba też przyznać, że Hellas solidnie spisywał się w defensywie, a my nie byliśmy wystarczająco dobrzy. W każdym razie jestem przekonany, że wkrótce wkroczymy na ścieżkę zwycięstw, ponieważ mamy bardzo mocny skład  - dodał reprezentant Polski. 

Szczęsny skapitulował tylko po strzale Bosko Jankovicia. Zebrał bardzo dobre noty za swój debiut w Serie A. Włoska prasa podkreśla, że Polak jest w chwili obecnej jednym z najlepszych zawodników Romy. 30 sierpnia Wojtek będzie miał okazję na potwierdzenie tej opinii, bowiem przeciwnikiem klubu z Rzymu będzie Juventus Turyn. 

Czytaj więcej o: Włochy, AS Roma, Wojciech Szczęsny

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze