Ángel Di María tłumaczy decyzję o zmianie klubu

Filip Malinowski | 14.09.2015 13:41 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Argentyńczyk Ángel Di María pierwszy raz od dłuższego czasu postanowił zabrać głos w mediach. Piłkarz wytłumaczył, dlaczego postanowił odejść z Manchesteru United i dołączyć do PSG.

- Nie miałem dobrych relacji z trenerem, więc decyzja o przeprowadzce wydawała się słuszna. Naturalnie swoją rolę odegrało też włamanie do mojego domu, przez które moja córka już nigdy nie była spokojna - rozpoczął Argentyńczyk. 

- Szczerze mówiąc od samego początku nie byliśmy zadowoleni, ja i moja rodzina. Na początku tłumaczyliśmy sobie, że po czasie do wszystkiego przywykniemy, ale tak się nie stało. Dla kogoś z Ameryki Południowej życie tutaj to męczarnia. 

- To był dziwny okres, bo nie grałem dużo, ale jeszcze trudniejsze było patrzenie na Ligę Mistrzów w telewizji, kiedy dopiero się ją wygrywało. We Francji jest lepiej. Tu życie przypomina to w Hiszpanii czy Portugalii, adaptacja nie jest problemem - zakończył. 

Czytaj więcej o: Francja , Paris Saint-Germain, Angel Di Maria

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #14

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat odejścia Pjanicia z Juventusu oraz bardzo ważne wieści dotyczące przeprowadzki Grzegorza Krychowiaka do stolicy Rosji.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #5

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem był on szczególny dla kibiców Chelsea FC.

  czytaj więcej

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze