Duet Juventusu z urazami

Autor: Arkadiusz Woronecki | 21.09.2015 10:54 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

W ostatniej kolejce w meczu z Genoą Juventus wreszcie zgarnął komplet punktów. Okupił to jednak kontuzjami Alvaro Moraty oraz Mario Mandzukicia.

W najbliższą środę „Bianconeri" zmierzą się z Frosinone. Wiele jednak wskazuje, że w tym meczu nie wystąpią dwaj nominalni napastnicy. W Starciu z Genoą trener Allegri był zmuszony do zmiany Hiszpana i Chorwata, kolejno w 22 i 83 minucie. O ile absencja Mandzukicia nie powinna potrwać dłużej niż jedno spotkanie, tak w przypadku byłego gracza Realu Madryt przerwa może być nieco dłuższa. Lekarze z Turynu nie potrafią jasno określić co dolega Moracie, dlatego też jego powrót nie jest znany.

Tym oto sposobem dwaj napastnicy dołączają do listy kontuzjowanych, która w tej chwili liczy pięć osób. Z różnych powodów Massimilliano Allegri nie może skorzystać jeszcze z Marchisio, Khediry i Caseresa.

Wymuszoną zmianą było również ściągnięcie Leminy w 76 minucie. Na szczęście dla sternika „Starej Damy" uraz nie jest poważny i będzie on mógł skorzystać z usług młodego Francuza już w najbliższej potyczce z beniaminkiem.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Włochy, Massimiliano Allegri, Sami Khedira, Martin Caceres, Claudio Marchisio, Mario Mandzukić, Alvaro Morata

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze