Immobile nie zagra już w Borussii?

Autor: Grzegorz Góra | 12.01.2016 13:59 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Włoski napastnik wypożyczony obecnie do Sevilli nie może odnaleźć się poza Półwyspem Apenińskim.

Gdy latem 2014 roku Ciro Immobile przenosił się na Signal Iduna Park, szumnie zapowiadał, że kibice szybko zapomną o Robercie Lewandowskim. Niestety, rzeczywistość szybko zweryfikowała buńczuczne zapowiedzi Włocha i po słabym sezonie w Borussii działacze z Dortmundu zdecydowali się wypożyczyć go do Sevilli. W Hiszpanii Immobile miał się odbudować by znów powalczyć o miejsce w składzie BVB, jednak wciąż nie potrafi wrócić do formy prezentowanej w Serie A i nie wykluczone, że już wkrótce wróci do swojej ojczyzny.

Jak donoszą włoskie media, sprowadzeniem Immobile zainteresowane są m.in. Torino i Sampdoria Genua. Sam Włoch podkreślał za to nie dawno, że chętnie przeniósłby się do Napoli, jednak o zapytaniach z Neapolu nikt dotychczas nie wspominał. 

Przeszkód w transferze z pewnością nie robiłaby Borussia, bo wydaje się, że klubowi działacze nie wiążą już większych nadziei z Włochem i chętnie oddadzą go w przysłowiowe „dobre ręce”.

Czytaj więcej o: Sevilla FC, Hiszpania, Niemcy, Włochy, Transfery, Borussia Dortmund, Sampdoria, FC Torino, Ciro Immobile

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze