Smalling: Giggs będzie wspaniałym trenerem dla nas

Autor: Michał Nowacki | 07.02.2016 13:19 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Aktualny stoper Manchesteru United, Chris Smalling twierdzi, że Ryan Giggs już jest świetnym trenerem i w przyszłości na pewno zostanie pierwszym „Czerwonych Diabłów”. Przy obecnie słabszej formie coraz bardziej niepewna staje się sytuacja Louisa van Gaala, który być może po ewentualnej porażce z Chelsea Londyn straci pracę na Old Trafford.

W lecie wiadomo, że Manchester City obejmie Josep Guardiola, spekuluje się, że do Chelsea Londyn wróci José Mourinho lub zajmie miejsce właśnie na Old Trafford. Zdaniem angielskiego piłkarza Ryan Giggs ma wszystkie odpowiednie cechy, aby godnie trenować „Czerwone Diabły”.

Smalling podkreśla, że Ryan Giggs potrafi w odpowiedni sposób podchodzić do zawodników, chociaż jest świadomy, że wielu z nich to jego byli koledzy z boiska. Poza tym w bardzo płynny sposób przeszedł z roli piłkarza do bycia trenerem.

– To może być bardzo trudne, gdy jesteś w szatni i wśród chłopców, którzy byli twoimi kolegami musisz pokazać, że jesteś już trenerem. Na szczęście on potrafi te dwie rzeczy oddzielać – ujawnił Chris Smalling w rozmowie z Daily Mirror.

– Oczywiście mamy jeszcze wszyscy kontakt z nim, rozmawiamy ze sobą, ale to już jest teraz zupełnie inna relacja. On jest trenerem, a my piłkarzami, ale potrafi on to połączyć i nie pozwala na jakieś niejasne sytuacje – dodał Anglik.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Trenerzy, Ryan Giggs, Chris Smalling

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze