Legenda Realu: Mimo krytyki, Ronaldo będzie bił kolejne rekordy

Autor: Michał Nowacki | 08.02.2016 21:50 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Cristiano Ronaldo znowu został poważnie skrytykowany za swój występ w meczu z Granadą, chociaż Real Madryt wygrał 2:1. Portugalczyk tym razem nie wpisał się na listę strzelców, chociaż ma już 30 goli w 29 meczach we wszystkich rozgrywkach. Legenda „Królewskich”, Hugo Sánchez jednak stanął w obronie gwiazdora hiszpańskiego klubu.

Legendarny zawodnik zapewnia, że Portugalczyk nie przestanie zdobywać bramek i bić kolejnych rekordów, chociaż wie, że będzie za swoje zachowania na boisku nadal krytykowany. Portugalczykowi głównie zarzuca się kiepskie występy w wielkich meczach o stawkę. Po meczu z Granadą nie zachwycił i wielu zaczęło uważać, że Ronaldo ma już swoje najlepsze lata gry za sobą albo jest po prostu zmęczony. Jednak Sánchez jest nieugięty i wspiera Cristiano Ronaldo, który nadal pozostaje najważniejszym piłkarzem klubu i okazał mu pełne poparcie.

– Ronaldo jest świetnym graczem i robi wielką różnicę. Będzie ciągle krytykowany, ale na pewno nie przestanie bić kolejnych rekordów. Nie przeszkadza mi, że poprawił mój wynik albo Raúla Gonzáleza Blanco, bo jest Madridistas – przyznał w rozmowie z Marcą były zawodnik Realu.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Cristiano Ronaldo, Raul Gonzalez, Legenda, Granada

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze