Dobra wiadomość dla fanów City, Kompany gotowy zagrać w niedzielę

Autor: Michał Nowacki | 12.02.2016 19:44 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Sztab medyczny Manchesteru City wydał pozytywny komunikat i Vincent Kompany będzie mógł zagrać w niedzielę z Tottenhamem Hotspur. Środkowy obrońca „Obywateli” walczył z czasem, aby dojść do pełni sił po ostatniej kontuzji.

W tym sezonie Belg zanotował tylko osiem spotkań, ostatni raz w grudniu z Sunderlandem. Wówczas kapitan „The Citizens” pojawił się na boisku w 71. minucie i już dziewięć minut później musiał zejść z murawy, gdyż odnowił mu się uraz.

– Zobaczymy, co wydarzy się w tym meczu. Nie jesteśmy w stanie po prostu myśleć o jednym zawodniku, czy jednej grze, gdyż bierzemy udział w kilku turniejach. Może spływa na nas dużo krytyki, kiedy nie gramy dobrze, ale jesteśmy zadowoleni z całej drużyny w ciągu tego sezonu – powiedział Manuel Pellegrini na konferencji przedmeczowej.

– Widzieliście ile i jak grał przez ostatnie lata Kompany? Nie muszę chyba mówić, jakie cechy on posiada i jak wiele może nam dać na boisku. Jest jednym z najlepszych obrońców w lidze. Każdy piłkarz musi zagrać 100%, on pracował przez trzy tygodnie bez żadnych problemów. Zagrał 45 minut w towarzyskim meczu do lat 21 i myślę, że jest gotowy do gry – dodał trener City.

Czytaj więcej o: Anglia, Kontuzje , Trenerzy, Tottenham Hotspur, Manchester City, Vincent Kompany, Manuel Pellegrini

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (1)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze