Zaza: Naszym celem jest zwycięstwo i to zrobiliśmy

Autor: Bartłomiej Misztal | 14.02.2016 10:06 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Napastnik Juventusu nie krył radości z faktu pokonania SSC Napoli, co pozwoliło „Starej Damie” wskoczyć na fotel lidera Serie A.

Juventus FC odniósł w 25 kolejce zwycięstwo nad drużyną SSC Napoli. Dzięki tej wygranej, podopieczni Massimiliano Allegriego awansowali na pierwsze miejsce w tabeli Serie A. Jedynego gola w tym starciu zdobył Simone Zaza. Włoch jest zadowolony z tego, że jego drużyna zajmuje obecnie pierwsze miejsce na krajowym podwórku. Zaznaczył jednak, że utrzymanie tej pozycji zależy tylko i wyłącznie od Juventusu.

– Pokonaliśmy lidera Serie A, a teraz to my prowadzimy w tabeli. To było trudne spotkanie przeciwko bardzo silnej drużynie. Jestem zadowolony z naszego występu. Teraz jesteśmy liderami, więc wszystko zależy wyłącznie od nas. Mam nadzieję, że to będzie decydująca bramka w tych rozgrywkach. Najważniejsze jednak, że teraz wszystko zależy tylko od nas – powiedział Zaza.

– Jestem zadowolony z bramki i postawy moich kolegów, którzy w całym meczu walczyli o każdą piłkę. Zapamiętam ten moment na długi czas. Wiedzieliśmy, że Napoli może nam zagrozić z kontrataku, więc staraliśmy się ograniczyć takie sytuacje. To była ciężka praca, ale celem Juventusu zawsze jest zwycięstwo i to zrobiliśmy – dodał Włoch.

Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Włochy, SSC Napoli, Simone Zaza

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze