Müller: Przed sezonem odrzuciłem oferty z Anglii

Autor: Michał Nowacki | 20.02.2016 08:19 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Reprezentant Niemiec zdradził, że odrzucił oferty transferowe z Anglii i zdecydował się zostać w Bayernie Monachium. Przed rozpoczęciem sezonu 2015/2016 Thomas Müller był kuszony przez Manchester United, ale zawodnik zdecydował się zostać na Allianz Arena.

Piłkarz przyznał, że z punktu sportowego pozostanie w Bundeslidze miało większy sens i zalety. W grudniu podpisał nowy kontrakt, który obowiązuje do końca czerwca 2017 roku, więc po zakończeniu sezonu zostanie mu tylko rok do wypełnienia umowy. W takiej sytuacji kluby będą starały się dalej kusić zawodnika, aby zechciał odejść z Monachium.

– Tak, miałem oferty z innych klubów w Anglii. Jednak, jeśli spojrzeć na aspekty futbolowe to Bayern jest w trójce najlepszych drużyn w Europie, obok Barcelony i Realu Madryt. Ekipy z Premiership mają duże pieniądze, ale na razie nie są na szczycie w Europie. Z punktu widzenia sportowego decyzja o podpisaniu nowej umowy była bardzo łatwa – powiedział Thomas Müller w wywiadzie z AZ.

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Manchester United, Anglia, Niemcy, Transfery, Kontrakt, Thomas Muller

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #13

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem poznaliśmy nowe cele transferowe Chelsea, jak również oferty za piłkarzy Barcelony.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #10

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem sprawcami całego zamieszania byli bramkarze, szczególnie Thibaut Courtois, który jest o krok od powrotu do Madrytu.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze