Argentyńczyk i Włoch wyleczą się na Ligę Mistrzów z Chelsea?

Autor: Michał Nowacki | 21.02.2016 08:19 | komentarzy: 1 | kategoria: News |

Paris Saint-Germain wygrał z Reims 4:1, ale radość trenera przyćmiły kontuzje jego zawodników. Ángela Di Maríę jeszcze przed przerwą musiał zmienić Lucas Moura, zaś Marco Verratti zagrał tylko pierwszą połowę i jego miejsce zajął Blaise Matuidi.

– Ángel Di María ma problemy z mięśniami, zaś uraz Marco Verrattiego nie jest poważny. To są drobne urazy, ale musimy być ostrożni. Graliśmy w środku tygodnia w Lidze Mistrzów, nie zawsze 3-4 dni wystarczą na zregenerowanie się – rzekł Laurent Blanc w wywiadzie dla Canal+.

Istniały spore obawy, że Argentyńczyka i Włocha zabraknie w rewanżu z Chelsea Londyn, ale wiele wskazuje na to, że obaj zawodnicy zdążą się wyleczyć z tych mikrourazów. Ángel Di María od czasu przyjścia z Manchesteru United zanotował już 33 spotkania, zdobył dziewięć goli i dorzucił 10 asyst. Marco Verratti zagrał w 25 meczach w tym sezonie.