Vermaelen: Nie mogę się doczekać spotkania z byłymi kolegami

Autor: Michał Nowacki | 21.02.2016 08:46 | komentarzy: 0 | kategoria: News |

Stoper Barcelony zapewnił, że w meczu z Arsenalem Londyn w Lidze Mistrzów nie powstrzyma się od okazywania radości. Thomas Vermaelen przyznał, że teraz gra na Camp Nou i to tej drużynie musi pomagać. Belg przez pięć lat gry dla „The Gunners” zanotował w sumie 150 spotkań, ale w lecie 2014 roku przeniósł się do Barcelony.

– Będę okazywał radość jak strzelę gola, to okazywanie szacunku wobec klubu, dla którego grasz. Gram w Barcelonie teraz, więc mam nadzieję, że wygramy. Nigdy nie zaprzeczę, że mam ciepłe uczucia wobec Arsenalu, jest to klub, który był dla mnie bardzo ważny. Jestem bardzo szczęśliwy, że grałem tam. Czasem trzeba przejść do innej drużyny, to normalne w futbolu. Teraz jestem w Barcelonie i chcę osiągać tutaj sukcesy – rzekł Thomas Vermaelen w rozmowie z „Daily Mail”.

– Byłem bardzo podekscytowany, kiedy dowiedziałem się, że zagramy z Arsenalem Londyn. Nie tylko dlatego, że to mój były klub, ale też dlatego, że to bardzo atrakcyjny mecz dla wszystkich kibiców. Obie jedenastki będą chciały zagrać piękny mecz i już się nie mogę doczekać pierwszego gwizdka. Dla mnie to szczególne wydarzenie, będę mógł zobaczyć moich byłych kolegów z Arsenalu. Nie byłem w Londynie od czasu transferu, bo nie miałem czasu. Oni mają dobry sezon, walczą w Lidze Mistrzów i o tytuł mistrza Anglii. Zawsze życzę im jak najlepiej – dodał stoper.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Arsenal FC, FC Barcelona, Anglia, Hiszpania, Thomas Vermaelen

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (0)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze